Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

 

100 liepų žydėjimo šventė

Renginiai ir naujienos
100liepu
Data: 2021-07-10 12:00

Bitininkystės muziejuje šiuo metu karaliauja gamta, tai pats gražiausias ir kvapniausias metas, todėl tie kurie nuspręs, pasirinks 100 liepų žydėjimo šventę apdovanos patys save!
100 liepų žydėjimo šventę pažinsite per Japonijos ambasados dėmesį ir ambasadorienės muzikinį pasveikinimą, per senovinio midaus skonį, per vietinių bičių įkėlimą į drevę, per dainingą sodų ir žolinių skulptūrų parodos atidarymą, per kūrybinių dirbtuvių patirtis, per liepų medaus skonį medaus kermošiuje ir žydinčių liepų svaigų kvapą visoje muziejaus teritorijoje.

Programa

12.00 - 18.00 Žydinčių liepų medaus kermošius ir kūrybinių dirbtuvių kiemai. Kūrybinėse dirbtuvėse jūsų lauks - Makutėnų šeimynos "Muilo ūkis" su natūralaus muilo edukacija, skiautinių amatas su edukatore Danute Blažiene, vytelių pynimo dirbtuvės su profesionalia pynėja Elena Juodiene, natūralaus vaško žvakių liejimas senoviniu būdu su muziejaus edukatoriumi Audriumi Grinskiu, midaus virimo edukacija ir degustacija su Eriku Augustinavičiumi, hidroliato gamybos edukacija su Asta Bargho.

12.00 - 12.15 Bitininkystės muziejuje - saldūs linkėjimai/sveikinimo žodis - Japonijos ambasadorius Shiro Yamasaki, Lietuvos bitininkų sąjungos prezidentas, "Lietuvos tamsioji bitė" asociacijos vadovas.
12.15 - 12.45 Japonijos ambasadoriaus žmonos Yuko Yamasaki  muziejaus bičių pasveikinimas su kanklių melodija ir lietuviška daina.
12.45 - 14.00 Vietinės/tamsiosios bičių šeimos įkėlimas į drevę.  Profesionalūs pasikalbėjimai apie vietinę bitę.
14.00 - 14.45 Senųjų amatų gaivinimo programa - melodingas parodos atidarymas/susitikimas su autorėmis. Žolynų skulptūrų (autorė Viktorija Bitė) ir senovinių sodų paroda (autorė Aušra Steikūnienė).

 

 

Visos datos


  • 2021-07-10 12:00

Powered by iCagenda

Renginių metu yra fotografuojama ir filmuojama. Medžiaga publikuojama muziejaus internetinėje svetainėje, soc. tinkluose ir muziejaus informaciniuose leidiniuose.

Rašykite mums

Jūsų e-paštas 
Tema 
Jūsų telefono nr. 
Pranešimo tekstas 
Iveskite kodą: vkexqxbj Spamo apsauga
  Send me a copy
    

Edukacinės programos

Vaško laiškai

Edukacinės programos „Vaško laiškai“ metu susipažįstama su bičių vašku kaip galima meninės kūrybos priemone. Kartu sužinoma, kad tai istoriškai reikšminga socialinius ryšius lydinti  [ ... ]

Meduolių kepimo ir puošimo edukacinė programa „BIČIŲ KIEME MEDUM KVEPIA“

Edukacinės programos tikslas :
Ugdyti įvairaus amžiaus asmenų kūrybingumo, pažinimo, menines ir karjeros (konditerines)
kompetencijas per tradicinius lietuviškus kepinius, atskleisti mūsų šali [ ... ]

Edukacinė programa “Pažink bites saldžiai”

Edukacinė programa “Pažink bites saldžiai” Programos trukmė: iki 1,5 val.
Grupės dydis: nuo 10 iki 30 asmenų.
Programos kaina: 4 eur/asmeniui.
Programa skirta norintiems susipažinti su bitini [ ... ]