Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Protų mūšis "Kas ta bitė?"

EDUKACINĖS PROGRAMA - Protų mūšis "Kas ta bitė?"

Programą finansuoja kultūros pasas

Programos tikslas - Susipažįstant su bičių ir bitininkystės tema įgyta giliau ir platesnį gamtos, kultūros savęs pažinimą. Pažinti bitę kaip biologinę būtybę, žmonių santykį su bitėmis įvairiais laikais, kaip kultūros reiškinį. Patirti pažinimo, varžymosi žiniomis, smagaus laiko leidimo domintis pasauliu pozityvą.
Turinys: Proto mūšis, naudojantis interaktyviomis programomis. Edukacijos metu ugdoma pagarba gamtai, sąmoningas išteklių vartojimas, bitininkystės kaip vienos seniausių žmonijos gamtinių išteklių panaudojimo sričių pažinimas. Dalyvių gabumų, tokių kaip dėmesingumas, suma, bendruomeniškumas ugdymas.
  Protų mūšis „Kas ta bitė?“ skirta pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams. Vykdoma Bitininkystės muziejuje teikiamos ekspozicinės informacijos pagrindu, paįvairinant žaidybiniais elementais. Naudojamos interaktyvios vizualinės programos. Klausimų ir informacijos turinys pritaikomas pagal dalyvių amžių. Pradžioje (15 min.) pateikiama trumpa paskaita su vaizdinėmis priemonėmis apie bites ir bitininkystę, kurios pagrindu suformuluoti proto mūšio klausimai. Dalyvaujantys moksleiviai pasidalina į kelias grupes, kurios varžosi tarpusavyje: kas greičiau ir tiksliau atsakys.

Programos trukmė: iki 1,5 val.
Grupės dydis: nuo 10 iki 25 asmenų.
Programos kaina vienam asmeniui: 8 eur. + muziejaus lankytojo bilietas
Programa skirta įvairaus amžiaus moksleiviams  

Renginių metu yra fotografuojama ir filmuojama. Medžiaga publikuojama muziejaus internetinėje svetainėje, soc. tinkluose ir muziejaus informaciniuose leidiniuose.